Filter klime Opel Corsa C 2000-> Vectra C,Signum,Combo.. Fiath Chroma MAHLE (LA117)

Snižena cijena: 12,54 
Najniža cijena u 30d: 9,76 

Dostupno

SKU: LA117 Kategorija:

Proizvođač: Mahle

Dostupno

Filter za klimu Mahle LA117 za Opelove motore od 2000.godine.

Opel Corsa C 2000->
Opel Vectra C 2003->
Opel Combo 2001->
Opel Tigra 2004->
Opel Signum 2003->
Saab 9-3 2002->
Fiat Chroma 2005->

Dodatne informacije

Dimenzije:
Dužina 330 mm, Širina 164 mm, Visina 30 mm

Usporedni brojevi drugih proizvođača:
Mahle / Knecht LA 117
Fram CF9495
Purflux AH198
Filtron K 1081
Bosch 1 987 432 076
Motaquip VCF191

OE (originalni brojevi):
OPEL 1808619
OPEL 6808601
SAAB 90535131
SAAB 9179904
SAAB 9179905
SAAB 93172129
SAAB 93172299

Preporučeni proizvodi

loader-image
4,30 
Cijena za 1L = 21,50 €
Snižena cijena: 23,45 
Najniža cijena u 30d: 23,88 
Cijena za 1L = 4,69 €
Ulje Wolf VitalTech
Snižena cijena: 30,80 
Najniža cijena u 30d: 29,19 
Cijena za 1L = 6,16 €
a
Q
0
    0
    Košarica
    Košarica je praznaPovratak na trgovinu