Filter ulja Mercedes 2.0-3.0D 1997-> FRAM (OX153D3)

Snižena cijena: 7,22 €
Najniža cijena u 30d: 5,57 €

Dostupno

SKU: CH9301ECO Kategorija:

Proizvođač:

Dostupno

Uljni filter Fram CH9301ECO za 2.0 do 3.0 Mercedes diesel motore od 1997.godine.

Dodatne informacije

Usporedni brojevi drugih proizvođača:
Mahle / Knecht OX153D3
Fram CH9301ECO
Purflux L311
Filtron OE 640/5
Bosch 1 457 437 001
Motaquip VFL481

OE (originalni brojevi):
MERCEDES-BENZ 0011849025
MERCEDES-BENZ 0011849425
MERCEDES-BENZ 1121800009
MERCEDES-BENZ 1121840025
MERCEDES-BENZ 11849025
MERCEDES-BENZ 11849425
MERCEDES-BENZ 6111800009

Preporučeni proizvodi

loader-image
Snižena cijena: 23,45 €
Najniža cijena u 30d: 23,88 €
Cijena za 1L = 4,69 €
4,55 €
Cijena za 1L = 22,75 €
Ulje Wolf VitalTech
Snižena cijena: 35,68 €
Najniža cijena u 30d: 30,80 €
Cijena za 1L = 7,14 €
a
Q
2
2
Košarica
Gumeni auto tepisi AUDI A5 Sportback 2016-> GledRing Ukloni
Gumeni auto tepisi AUDI A5 Sportback 2016-> GledRing
1 X Izvorna cijena bila je: 35,81 €.Trenutna cijena je: 33,30 €. = Izvorna cijena bila je: 35,81 €.Trenutna cijena je: 33,30 €.
Gumeni auto tepisi AUDI A4 2008-2015 - Rigum Ukloni
Gumeni auto tepisi AUDI A4 2008-2015 - Rigum
1 X Izvorna cijena bila je: 38,75 €.Trenutna cijena je: 34,88 €. = Izvorna cijena bila je: 38,75 €.Trenutna cijena je: 34,88 €.